
12/06/2026
Elektroniczna deklaracja obowiązkowa na kolejnych lotniskach w Wietnamie
Kopiuj link
TwoContinents
7 grudnia 2025

Dobra wiadomość dla podróżnych planujących rejsy do Stanów Zjednoczonych. Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły, że w przyszłym roku znacząco zwiększą częstotliwość połączeń między Krakowem a Chicago.
Aktualnie podróżni mogą polecieć z Krakowa do Chicago raz w tygodniu — w każdy poniedziałek. Mimo ograniczonej liczby rejsów trasa ta od lat pozostaje jedną z kluczowych międzykontynentalnych propozycji krakowskiego lotniska.
Pierwsze zmiany pojawią się na początku kwietnia, kiedy przewoźnik zwiększy częstotliwość do dwóch rejsów tygodniowo. To odpowiedź na rosnące zainteresowanie podróżami do USA zarówno wśród turystów, jak i osób odwiedzających rodzinę za oceanem. Kolejny etap rozbudowy siatki połączeń nastąpi 16 maja. Od tego dnia LOT będzie obsługiwał trasę Kraków–Chicago już cztery razy w tygodniu, znacząco poprawiając dostępność połączenia.
Największa liczba lotów pojawi się od początku czerwca do 12 września 2026 r. — w okresie największego ruchu podróżnych. W tym czasie rejsy będą odbywać się pięć razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki, soboty i niedziele.
Zobacz inne newsy

12/06/2026
Elektroniczna deklaracja obowiązkowa na kolejnych lotniskach w Wietnamie

12/06/2026
Wraca pociąg Beliansky Express z Muszyny do Popradu

12/06/2026
Duże zniżki dla turystów w Kanadzie na lato

12/06/2026
Dwie pierwsze kobiety awansowały na kapitanki w Emirates

12/06/2026
Ryanair kasuje trasę z Modlina do Neapolu

12/06/2026
LOT będzie latać do Salonik tylko w sezonie letnim

11/06/2026
Wietnam wprowadza obowiązkową deklarację zdrowotną przed przylotem

10/06/2026
Gigantyczny skandal bagażowy na lotniskach w Kanadzie. W tle przemyt narkotyków

10/06/2026
Rzeźba Smoka Lotniska stanęła przed lotniskiem w Krakowie

10/06/2026
Lotnisko w Krakowie przedstawiło swoją nową maskotkę – Krakusia